Zastrzeżenie dotyczące plików cookie

zgadzam się Nasza strona internetowa przechowuje pliki informacji tekstowych (cookies) w urządzeniu, aby zapewnić najlepszą treść i cel statystycznej. Możesz wyłączyć używanie plików cookie, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Kiedy Zobacz naszą stronę internetową bez zmieniania ustawień przeglądarki, którą nam dajesz pozwolenie na przechowywanie tych informacji na twoim urządzeniu.

Mazda 323F, 2001 Strona szczegółów samochodu - 1 700PLN, 264000km, 2.0, diesel, manualna, 101KM - S2Find

Mazda 323F

ID: 536721311
1 700 PLN
Model, typ nadwozia:
Mazda 323F, Hatchback
Wersja:
Rok produkcji:
2001
Paliwo:
diesel
Pojemność skokowa:
2.0
Skrzynia biegów:
manualna
Kolor:
Niebieski
Przebieg:
264000
Moc:
101 KM
Kraj pochodzenia:
Polska
Lokalizacja:
Bialystok

Szczegółowe informacje


Mazda 323 f Sporty 2001, Diesel, uszkodzona, tanio!

Parametry
Rok produkcji :
Przebieg (km):
264000
Pojemność silnika (cm 3):
1998
Moc silnika (KM):
101
Typ:
Hatchback
Liczba drzwi:
4/5
Kolor:
Niebieski
Stan:
Używany
Uszkodzony:
Tak
Wyposażenie
ABS, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, Poduszka powietrzna razy 4, Elektryczne szyby,
Owiewki szyb, Lakier metallic, Hak, Aluminiowe felgi, Elektryczne i podgrzewane lusterka,Światła przeciwmgielne, Kierownica regulowana , Fotel pasażera składany w stolik, Tylna kanapa suwana z regulacją pochylenia oparcia i składana 50/50
Informacje dodatkowe
Sprowadzony z Niemiec w 2008 r., Zarejestrowany w Polsce, Jestem trzecim właścicielem od 2011 r.

Opis

Witam,

Mazda 323 F SPORTY z 2001 roku. Samochód doinwestowany do naprawy lub na części. Choć z przygodami kupiłem go po stłuczce i we mnie dwukrotnie wjechano uszkodzenia na bieżąco naprawiane.Wymienione również reperturki tylnych nadkoli w 2017, w 2011 nowa chłodnica , 2014 lub 15 amortyzatory przód i tył KYB , 2015 tarcze i klocki hamulcowe tylne - średniej jakości , 2016 tarcze i klocki przednie-bardzo dobrej jakości ,..długo by można wymieniać , zawieszenie sprawne , samochód jezdzi ale dymi parą i ubywa płynu chłodniczego i oleju , trzeba pilnować i dolewać - prawdopodobnie uszczelka pod głowicą do wymiany bo z silnika cieknie olej, z kilku miejsc również z misy olejowej. Jakiś czas temu dowiedziałem się że prawy reflektor jest angielski i powinien być wymieniony. Miga kontrolka poduszki pasażera - przerwana mata wagowa w siedzeniu - mam na wymianę działającą. Ostatnio czasem kaprysi z zapłonem , może przez wydmuchaną uszczelkę bo nie trzyma ciśnienia albo któraś świeca żarowa.Spalał zimą w mieście 7- 7,5 litra w trasie 5,5 -6 litra , na zbiorniku 55 litrów przejechałem 950 Km. z obciążeniem i nie żałowaniem gazu. Teraz pali trochę więcej ze względu na uszkodzenie. Trochę powierzchownej rdzy (tylna klapa , dolna wewnętrzna część drzwi pasażera,progi). Za dopłatatą 400 zł drugi komplet takich samych kół aluminiowych z oponami zimowymi . Tyle na razie na zachętę , więcej telefonicznie.



Zapraszam i pozdrawiam

Informacje o pojeździe

Wyposażenie: