Использование куки-файлов

Я согласен Наш сайт сохраняет файлы текстовой информации (куки) на вашем устройстве, чтобы обеспечить лучший контент и статистические цели. Вы можете отключить использование файлов cookie, изменив настройки своего браузера. При просмотре нашего веб-сайта без изменения настроек браузера вы даете нам разрешение на хранение этой информации на вашем устройстве.

Mazda 323F, 2001 Детальное описание автомобиля - 1 700PLN, 264000км, 2.0, diesel, manualna, 101л.с. - S2Find

Mazda 323F

ID: 536721311
1 700 PLN
Модель, марка:
Mazda 323F, Hatchback
Версия:
Год выпуска:
2001
Топливо:
diesel
Объем:
2.0
КПП:
manualna
Цвет:
Niebieski
Пробег:
264000
Мощность:
101 л.с.
Страна-производитель:
Polska
Расположение:
Bialystok

Детальная информация


Mazda 323 f Sporty 2001, Diesel, uszkodzona, tanio!

Parametry
Rok produkcji :
Przebieg (km):
264000
Pojemność silnika (cm 3):
1998
Moc silnika (KM):
101
Typ:
Hatchback
Liczba drzwi:
4/5
Kolor:
Niebieski
Stan:
Używany
Uszkodzony:
Tak
Wyposażenie
ABS, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, Poduszka powietrzna razy 4, Elektryczne szyby,
Owiewki szyb, Lakier metallic, Hak, Aluminiowe felgi, Elektryczne i podgrzewane lusterka,Światła przeciwmgielne, Kierownica regulowana , Fotel pasażera składany w stolik, Tylna kanapa suwana z regulacją pochylenia oparcia i składana 50/50
Informacje dodatkowe
Sprowadzony z Niemiec w 2008 r., Zarejestrowany w Polsce, Jestem trzecim właścicielem od 2011 r.

Opis

Witam,

Mazda 323 F SPORTY z 2001 roku. Samochód doinwestowany do naprawy lub na części. Choć z przygodami kupiłem go po stłuczce i we mnie dwukrotnie wjechano uszkodzenia na bieżąco naprawiane.Wymienione również reperturki tylnych nadkoli w 2017, w 2011 nowa chłodnica , 2014 lub 15 amortyzatory przód i tył KYB , 2015 tarcze i klocki hamulcowe tylne - średniej jakości , 2016 tarcze i klocki przednie-bardzo dobrej jakości ,..długo by można wymieniać , zawieszenie sprawne , samochód jezdzi ale dymi parą i ubywa płynu chłodniczego i oleju , trzeba pilnować i dolewać - prawdopodobnie uszczelka pod głowicą do wymiany bo z silnika cieknie olej, z kilku miejsc również z misy olejowej. Jakiś czas temu dowiedziałem się że prawy reflektor jest angielski i powinien być wymieniony. Miga kontrolka poduszki pasażera - przerwana mata wagowa w siedzeniu - mam na wymianę działającą. Ostatnio czasem kaprysi z zapłonem , może przez wydmuchaną uszczelkę bo nie trzyma ciśnienia albo któraś świeca żarowa.Spalał zimą w mieście 7- 7,5 litra w trasie 5,5 -6 litra , na zbiorniku 55 litrów przejechałem 950 Km. z obciążeniem i nie żałowaniem gazu. Teraz pali trochę więcej ze względu na uszkodzenie. Trochę powierzchownej rdzy (tylna klapa , dolna wewnętrzna część drzwi pasażera,progi). Za dopłatatą 400 zł drugi komplet takich samych kół aluminiowych z oponami zimowymi . Tyle na razie na zachętę , więcej telefonicznie.



Zapraszam i pozdrawiam

Информация об автомобиле

Дополнительное оборудование: