Cookies disclaimer

I agree Our site saves small pieces of text information (cookies) on your device in order to deliver better content and for statistical purposes. You can disable the usage of cookies by changing the settings of your browser. By browsing our website without changing the browser settings you grant us permission to store that information on your device.

Mazda 323F, 2001 Car detail page - 1 700PLN, 264000km, 2.0, diesel, manualna, 101HP - S2Find

Mazda 323F

Offer ID: 536721311
1 700 PLN
Model, Body type:
Mazda 323F, Hatchback
Version:
Fabrication:
2001
Fuel:
diesel
Engine:
2.0
Transmission:
manualna
Color:
Niebieski
Mileage:
264000
Power:
101 HP
Manufacturer country:
Polska
Location:
Bialystok

More info


Mazda 323 f Sporty 2001, Diesel, uszkodzona, tanio!

Parametry
Rok produkcji :
Przebieg (km):
264000
Pojemność silnika (cm 3):
1998
Moc silnika (KM):
101
Typ:
Hatchback
Liczba drzwi:
4/5
Kolor:
Niebieski
Stan:
Używany
Uszkodzony:
Tak
Wyposażenie
ABS, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, Poduszka powietrzna razy 4, Elektryczne szyby,
Owiewki szyb, Lakier metallic, Hak, Aluminiowe felgi, Elektryczne i podgrzewane lusterka,Światła przeciwmgielne, Kierownica regulowana , Fotel pasażera składany w stolik, Tylna kanapa suwana z regulacją pochylenia oparcia i składana 50/50
Informacje dodatkowe
Sprowadzony z Niemiec w 2008 r., Zarejestrowany w Polsce, Jestem trzecim właścicielem od 2011 r.

Opis

Witam,

Mazda 323 F SPORTY z 2001 roku. Samochód doinwestowany do naprawy lub na części. Choć z przygodami kupiłem go po stłuczce i we mnie dwukrotnie wjechano uszkodzenia na bieżąco naprawiane.Wymienione również reperturki tylnych nadkoli w 2017, w 2011 nowa chłodnica , 2014 lub 15 amortyzatory przód i tył KYB , 2015 tarcze i klocki hamulcowe tylne - średniej jakości , 2016 tarcze i klocki przednie-bardzo dobrej jakości ,..długo by można wymieniać , zawieszenie sprawne , samochód jezdzi ale dymi parą i ubywa płynu chłodniczego i oleju , trzeba pilnować i dolewać - prawdopodobnie uszczelka pod głowicą do wymiany bo z silnika cieknie olej, z kilku miejsc również z misy olejowej. Jakiś czas temu dowiedziałem się że prawy reflektor jest angielski i powinien być wymieniony. Miga kontrolka poduszki pasażera - przerwana mata wagowa w siedzeniu - mam na wymianę działającą. Ostatnio czasem kaprysi z zapłonem , może przez wydmuchaną uszczelkę bo nie trzyma ciśnienia albo któraś świeca żarowa.Spalał zimą w mieście 7- 7,5 litra w trasie 5,5 -6 litra , na zbiorniku 55 litrów przejechałem 950 Km. z obciążeniem i nie żałowaniem gazu. Teraz pali trochę więcej ze względu na uszkodzenie. Trochę powierzchownej rdzy (tylna klapa , dolna wewnętrzna część drzwi pasażera,progi). Za dopłatatą 400 zł drugi komplet takich samych kół aluminiowych z oponami zimowymi . Tyle na razie na zachętę , więcej telefonicznie.



Zapraszam i pozdrawiam

Vehicle information

Features: