Zastrzeżenie dotyczące plików cookie

zgadzam się Nasza strona internetowa przechowuje pliki informacji tekstowych (cookies) w urządzeniu, aby zapewnić najlepszą treść i cel statystycznej. Możesz wyłączyć używanie plików cookie, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Kiedy Zobacz naszą stronę internetową bez zmieniania ustawień przeglądarki, którą nam dajesz pozwolenie na przechowywanie tych informacji na twoim urządzeniu.

Volvo S80, 1998 Strona szczegółów samochodu - 5 900PLN, 374000km, 2.9, lpg, manualna, 205KM - S2Find

Volvo S80

ID: 505165809
5 900 PLN
Model, typ nadwozia:
Volvo S80, Sedan
Wersja:
Rok produkcji:
1998
Paliwo:
lpg
Pojemność skokowa:
2.9
Skrzynia biegów:
manualna
Kolor:
Czarny
Przebieg:
374000
Moc:
205 KM
Kraj pochodzenia:
Lokalizacja:
Bulowice

Szczegółowe informacje


Na sprzedaż Volvo s80 2,9 benzyna + eLPeGie (w dowodzie)

Volvo jak to volvo, w sumie sam nie wiem co mogę o tym egzemplarzu powiedzieć. Kupiłem w lutym 2018 bo taki miałem kaprys. Bo poprzednie się znudziło, sprzedałem i kupiłem coś, co nawet przez myśl mi nie przeszło żeby kupić. No ale jednak. Bądź co bądź nie żałuję. Czuje się w tym aucie mega bezpiecznie. Jednak gabaryty i masa robią swoje. Po kupnie poszedł na warsztat i co było do zrobienia, zostało zrobione. W zdjęciach są faktury. Jakoś miesiąc temu wymieniłem jeszcze przednią poduszkę pod silnikiem bo zwyczajnie wybuchła kiedy stałem na światłach... No i przepustnica też nowa wskoczyła jakiś czas temu.

Czemu sprzedaję ? Zwyczajnie, już mnie znudził, pora na coś innego, mniejszego tym razem.

Czy ma jakieś mankamenty ? A i owszem, jak przystało na 20letnie auto za taką cenę.

Mechanicznie na stacji diagnostycznej powiedzieli że można się pokusić o wymiany:

- łączniki obsady osi tylnej
- prawa końcówka drążka przedniego (ale chyba lepiej parami wymieniać)
- łożysko mcphersona z lewej
- sprzęgłem za jakiś czas też warto byłoby się zainteresować

Więcej zdjęć:
https://www.aukcjoner.pl/gallery/027042057-1.html

Przegląd 8.2.2020
OC 7.03.2020

Swoja drogą śmieszna kwota za OC jak za taki silnik, niecałe 600zl.

Woofer i wzmacniacz nie są na sprzedaż.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Informacje o pojeździe

Wyposażenie: