Volvo S80
Детальная информация
Na sprzedaż Volvo s80 2,9 benzyna + eLPeGie (w dowodzie)
Volvo jak to volvo, w sumie sam nie wiem co mogę o tym egzemplarzu powiedzieć. Kupiłem w lutym 2018 bo taki miałem kaprys. Bo poprzednie się znudziło, sprzedałem i kupiłem coś, co nawet przez myśl mi nie przeszło żeby kupić. No ale jednak. Bądź co bądź nie żałuję. Czuje się w tym aucie mega bezpiecznie. Jednak gabaryty i masa robią swoje. Po kupnie poszedł na warsztat i co było do zrobienia, zostało zrobione. W zdjęciach są faktury. Jakoś miesiąc temu wymieniłem jeszcze przednią poduszkę pod silnikiem bo zwyczajnie wybuchła kiedy stałem na światłach... No i przepustnica też nowa wskoczyła jakiś czas temu.
Czemu sprzedaję ? Zwyczajnie, już mnie znudził, pora na coś innego, mniejszego tym razem.
Czy ma jakieś mankamenty ? A i owszem, jak przystało na 20letnie auto za taką cenę.
Mechanicznie na stacji diagnostycznej powiedzieli że można się pokusić o wymiany:
- łączniki obsady osi tylnej
- prawa końcówka drążka przedniego (ale chyba lepiej parami wymieniać)
- łożysko mcphersona z lewej
- sprzęgłem za jakiś czas też warto byłoby się zainteresować
Więcej zdjęć:
https://www.aukcjoner.pl/gallery/027042057-1.html
Przegląd 8.2.2020
OC 7.03.2020
Swoja drogą śmieszna kwota za OC jak za taki silnik, niecałe 600zl.
Woofer i wzmacniacz nie są na sprzedaż.
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
Информация об автомобиле
Дополнительное оборудование: