Honda Accord
Szczegółowe informacje
Auto posiadam od grudnia 2015, kupione od pierwszego właściciela w Niemczech w lipcu 2015. W Polsce jestem drugim właścicielem styczniu 2016 założyłem LPG i serwisuje do dzisiaj,oprócz wyposażenia jakie widać auto posiada ogrzewanie postojowe na pilota, el. działającą klapę wyjście na MP3 pod oryginalne radio, światła jazdy dziennej. Aktualnie stoi na alufelgach i zimowych 15" oponach firmy nokian w bardzo dobrym stanie , a na lato są 16" alufelgi z letnimi oponami ( 2017 roku hankoock 2 sztuki i 2016 yokohama 2 sztuki) . W aucie wszystko robione na bieżąco w tamtym roku wymiana klocków i tarcz przód i tył, co 20 tysięcy kilometrów regulacja zaworów. Ostatnio wymienione sworznie górne z przodu i jeden z tyłu. Klimatronik działa ale przydałoby się po zimie odgrzybić. Wyposażenie :
-Wspomaganie kierownicy, klimatronik, ABS,centralny zamek,dwa komplety kluczy,przednie i tylne elektryczne szyby,podgrzewane lusterka, ogrzewanie postojowe na pilota firmy Eberspacher, 8x AIR BAG,elektryczna klapa,przyciemniane fabrycznie szyby w kolorze niebieskim, wielofunkcyjna kierownica,immobilizer, czujniki parkowania, i inne...
Podkreślam auto jest używane na co dzień i ma 16 lat nie było nigdy malowane , jednak ślady zużycia są widoczne jak ktoś szuka dobrego egzemplarza to zapraszam, a jak ktoś chce mieć igłę to zapraszam do salonu na zdjęciach za autem ;-)
-
Na resztę pytań odpowiem telefonicznie
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: