Использование куки-файлов

Я согласен Наш сайт сохраняет файлы текстовой информации (куки) на вашем устройстве, чтобы обеспечить лучший контент и статистические цели. Вы можете отключить использование файлов cookie, изменив настройки своего браузера. При просмотре нашего веб-сайта без изменения настроек браузера вы даете нам разрешение на хранение этой информации на вашем устройстве.

Honda Accord, 2003 Детальное описание автомобиля - 14 700PLN, 252км, 2.0, lpg, manualna, 155л.с. - S2Find

Honda Accord

ID: 523919125
14 700 PLN
Модель, марка:
Honda Accord, Kombi
Версия:
Год выпуска:
2003
Топливо:
lpg
Объем:
2.0
КПП:
manualna
Цвет:
Niebieski
Пробег:
252
Мощность:
155 л.с.
Страна-производитель:
Polska
Расположение:
Rzeszów

Детальная информация


Auto posiadam od grudnia 2015, kupione od pierwszego właściciela w Niemczech w lipcu 2015. W Polsce jestem drugim właścicielem styczniu 2016 założyłem LPG i serwisuje do dzisiaj,oprócz wyposażenia jakie widać auto posiada ogrzewanie postojowe na pilota, el. działającą klapę wyjście na MP3 pod oryginalne radio, światła jazdy dziennej. Aktualnie stoi na alufelgach i zimowych 15" oponach firmy nokian w bardzo dobrym stanie , a na lato są 16" alufelgi z letnimi oponami ( 2017 roku hankoock 2 sztuki i 2016 yokohama 2 sztuki) . W aucie wszystko robione na bieżąco w tamtym roku wymiana klocków i tarcz przód i tył, co 20 tysięcy kilometrów regulacja zaworów. Ostatnio wymienione sworznie górne z przodu i jeden z tyłu. Klimatronik działa ale przydałoby się po zimie odgrzybić. Wyposażenie :
-Wspomaganie kierownicy, klimatronik, ABS,centralny zamek,dwa komplety kluczy,przednie i tylne elektryczne szyby,podgrzewane lusterka, ogrzewanie postojowe na pilota firmy Eberspacher, 8x AIR BAG,elektryczna klapa,przyciemniane fabrycznie szyby w kolorze niebieskim, wielofunkcyjna kierownica,immobilizer, czujniki parkowania, i inne...
Podkreślam auto jest używane na co dzień i ma 16 lat nie było nigdy malowane , jednak ślady zużycia są widoczne jak ktoś szuka dobrego egzemplarza to zapraszam, a jak ktoś chce mieć igłę to zapraszam do salonu na zdjęciach za autem ;-)
-
Na resztę pytań odpowiem telefonicznie

Информация об автомобиле

Дополнительное оборудование: