Zastrzeżenie dotyczące plików cookie

zgadzam się Nasza strona internetowa przechowuje pliki informacji tekstowych (cookies) w urządzeniu, aby zapewnić najlepszą treść i cel statystycznej. Możesz wyłączyć używanie plików cookie, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Kiedy Zobacz naszą stronę internetową bez zmieniania ustawień przeglądarki, którą nam dajesz pozwolenie na przechowywanie tych informacji na twoim urządzeniu.

Citroen C4 Picasso, 2008 Strona szczegółów samochodu - 14 000PLN, 250000km, 0.0, lpg, automatyczna, 140KM - S2Find

Citroen C4 Picasso

ID: 480333644
14 000 PLN
Model, typ nadwozia:
Citroen C4 Picasso, Minivan
Wersja:
Rok produkcji:
2008
Paliwo:
lpg
Pojemność skokowa:
0.0
Skrzynia biegów:
automatyczna
Kolor:
Czerwony
Przebieg:
250000
Moc:
140 KM
Kraj pochodzenia:
Holandia
Lokalizacja:
Złotniki Kujawskie

Szczegółowe informacje


C4 Grand Picasso 2008r 2.0 16V 140KM Benzyna + Gaz LPG
Wersja 7 miejscowa z dwoma chowanymi fotelami w podłodze bagażnika.
Wyposażenie obejmuje:
- holenderska instalację gazowa specjalnie przeznaczoną do tego silnika - bezproblemowa eksploatacja. (Silnik EW10A doskonale nadaje się do pracy na gazie)
- Automatyczna skrzynia biegów - ( pełen automat, a nie półautomat jak w większości C4 )
- Fabryczna Nawigacja Citroena z 2 zewnętrznymi antenami GPS- wgrane najnowsze mapy 2017/2018 dla całej europy.
- Czujniki parkowania (tył)
- Radio CD z 10GB dyskiem twardym, złączem usb w schowku, 7 calowym kolorowym wyświetlaczem, telefonem + zewnętrzny bluetooth.
- Tempomat z ogranicznikiem prędkości
- Podświetlenie wnętrza ambiente - podświetlenie przestrzeni wokół nóg + pomarańczowe paski podświetlenia klimatycznego we wszystkich drzwiach, podsufitce, podświetlenia klamek, kieszeni w drzwiach.
- Panoramiczne okno dachowe z elektryczną roletą zaciemniającą
- Składane stoliki lotnicze dla pasażerów w 2 rzędzie siedzeń + siatki w oparciach foteli
- Sterowanie radiem, komputerem, podświetleniem zegarów na kierownicy, obsługa głosowa
- Dwustrefowy klimatronic z dodatkowymi nawiewami na tylny rząd siedzeń (osobne dmuchawy, możliwość wyłączenia nawiewu na tył)
- Klimatyzowany schowek centralny + 2 schowki w podszybiu, 1 przed pasażerem + 2 schowki w podłodze + dodatkowe schowki w bagażniku
- Składane lusterka z podświetleniem przestrzeni wokół auta,
- Czujnik deszczu
- Czujnik zmierzchu
- Wszystkie szyby elektryczne,
- Tylne szyby fabrycznie przyciemniane
- Rolety przeciwsłoneczne w tylnych drzwiach
- Automatyczny, elektryczny hamulec postojowy + Hill assistant,
- Wypinany hak z wiązką 7pin + dodatkowa trzecia tablica rejestracyjna do montażu na platformie do przewożenia rowerów.
- Relingi dachowe - możliwość montażu dodatkowych uchwytów na rowery lub boxa dachowego
- Tapicerka welurowa
- duży pakiet bezpieczeństwa: 7 poduszek powietrznych: kierowcy, pasażera, kolanowa kierowcy, kurtynowe przód i kurtynowe tył, pirotechniczne napinacze pasów, 5 gwiazdek NCAP

Auto w ciągłej eksploatacji - w tym roku po raz kolejny było z nami w Chorwacji, nad polskim morzem oraz w Bieszczadach. Pewny samochód którym pomimo 250tyś km przebiegu, nie trzeba się obawiać dalszych wyjazdów. Wszystkie przeglądy i wymiany elementów eksploatacyjnych wykonywane na bieżąco.
Średnie spalanie gazu w trasie do Chorwacji 5 osobami załadowanym bagażnikiem i z boxem na dachu, prędkościami na autostradach w okolicach 130km/h wyszło 12,2l /100km.
Przy normalnej jeździe drogami krajowymi w Polsce spalanie wychodzi w okolicach 10,6l LPG na 100km. (23zł na 100km) Zbiornik LPG mieści 40 - 41l gazu.
Średnie spalanie zmierzone w komputerze auta z ponad 180 tyś km wynosi 10l/100km

Dla estetów należy niestety wspomnieć o uszkodzeniach lakieru głównie na tylnym zderzaku. Auto kupiłem już z małym obtarciem na zderzaku - (dostałem nawet ten element zderzaka w kolorze na wymianę- wciąż posiadam więc dorzucę do auta)
W czasie mojej 3 letniej eksploatacji postały kolejne ślady, głównie właśnie w okolicach tylnego zderzaka i krawędzi klapy bagażnika (Są to spękania czy wytarcia powierzchni lakieru w skutek wchodzenia dzieciaków do auta przez bagażnik), jak również białe obicia lakieru na drzwiach z prawej strony od drugiego auta.
Jest to auto rodzinne i uważam, że takie uszkodzenia w 10 letnim samochodzie nie są niczym niezwykłym - jeśli jednak ponad wszystko najważniejszy jest dla Ciebie wygląd i nieskazitelna prezencja auta to szanujmy swój czas i poszukaj odpicowanego auta za kilka tysięcy więcej, od Niemca co minivanem dzieci nie woził.,..
Jeśli jednak szukasz auta, które ma bezproblemowo jeździć i wozić bezpiecznie i komfortowo Twoją rodzinę i jesteś w stanie zaakceptować pewne ślady po 10 latach eksploatacji to zapraszam do kontaktu i na jazdę próbną.

Informacje o pojeździe

Wyposażenie: