Cookies disclaimer

I agree Our site saves small pieces of text information (cookies) on your device in order to deliver better content and for statistical purposes. You can disable the usage of cookies by changing the settings of your browser. By browsing our website without changing the browser settings you grant us permission to store that information on your device.

Citroen C4 Picasso, 2008 Car detail page - 14 000PLN, 250000km, 0.0, lpg, automatyczna, 140HP - S2Find

Citroen C4 Picasso

Offer ID: 480333644
14 000 PLN
Model, Body type:
Citroen C4 Picasso, Minivan
Version:
Fabrication:
2008
Fuel:
lpg
Engine:
0.0
Transmission:
automatyczna
Color:
Czerwony
Mileage:
250000
Power:
140 HP
Manufacturer country:
Holandia
Location:
Złotniki Kujawskie

More info


C4 Grand Picasso 2008r 2.0 16V 140KM Benzyna + Gaz LPG
Wersja 7 miejscowa z dwoma chowanymi fotelami w podłodze bagażnika.
Wyposażenie obejmuje:
- holenderska instalację gazowa specjalnie przeznaczoną do tego silnika - bezproblemowa eksploatacja. (Silnik EW10A doskonale nadaje się do pracy na gazie)
- Automatyczna skrzynia biegów - ( pełen automat, a nie półautomat jak w większości C4 )
- Fabryczna Nawigacja Citroena z 2 zewnętrznymi antenami GPS- wgrane najnowsze mapy 2017/2018 dla całej europy.
- Czujniki parkowania (tył)
- Radio CD z 10GB dyskiem twardym, złączem usb w schowku, 7 calowym kolorowym wyświetlaczem, telefonem + zewnętrzny bluetooth.
- Tempomat z ogranicznikiem prędkości
- Podświetlenie wnętrza ambiente - podświetlenie przestrzeni wokół nóg + pomarańczowe paski podświetlenia klimatycznego we wszystkich drzwiach, podsufitce, podświetlenia klamek, kieszeni w drzwiach.
- Panoramiczne okno dachowe z elektryczną roletą zaciemniającą
- Składane stoliki lotnicze dla pasażerów w 2 rzędzie siedzeń + siatki w oparciach foteli
- Sterowanie radiem, komputerem, podświetleniem zegarów na kierownicy, obsługa głosowa
- Dwustrefowy klimatronic z dodatkowymi nawiewami na tylny rząd siedzeń (osobne dmuchawy, możliwość wyłączenia nawiewu na tył)
- Klimatyzowany schowek centralny + 2 schowki w podszybiu, 1 przed pasażerem + 2 schowki w podłodze + dodatkowe schowki w bagażniku
- Składane lusterka z podświetleniem przestrzeni wokół auta,
- Czujnik deszczu
- Czujnik zmierzchu
- Wszystkie szyby elektryczne,
- Tylne szyby fabrycznie przyciemniane
- Rolety przeciwsłoneczne w tylnych drzwiach
- Automatyczny, elektryczny hamulec postojowy + Hill assistant,
- Wypinany hak z wiązką 7pin + dodatkowa trzecia tablica rejestracyjna do montażu na platformie do przewożenia rowerów.
- Relingi dachowe - możliwość montażu dodatkowych uchwytów na rowery lub boxa dachowego
- Tapicerka welurowa
- duży pakiet bezpieczeństwa: 7 poduszek powietrznych: kierowcy, pasażera, kolanowa kierowcy, kurtynowe przód i kurtynowe tył, pirotechniczne napinacze pasów, 5 gwiazdek NCAP

Auto w ciągłej eksploatacji - w tym roku po raz kolejny było z nami w Chorwacji, nad polskim morzem oraz w Bieszczadach. Pewny samochód którym pomimo 250tyś km przebiegu, nie trzeba się obawiać dalszych wyjazdów. Wszystkie przeglądy i wymiany elementów eksploatacyjnych wykonywane na bieżąco.
Średnie spalanie gazu w trasie do Chorwacji 5 osobami załadowanym bagażnikiem i z boxem na dachu, prędkościami na autostradach w okolicach 130km/h wyszło 12,2l /100km.
Przy normalnej jeździe drogami krajowymi w Polsce spalanie wychodzi w okolicach 10,6l LPG na 100km. (23zł na 100km) Zbiornik LPG mieści 40 - 41l gazu.
Średnie spalanie zmierzone w komputerze auta z ponad 180 tyś km wynosi 10l/100km

Dla estetów należy niestety wspomnieć o uszkodzeniach lakieru głównie na tylnym zderzaku. Auto kupiłem już z małym obtarciem na zderzaku - (dostałem nawet ten element zderzaka w kolorze na wymianę- wciąż posiadam więc dorzucę do auta)
W czasie mojej 3 letniej eksploatacji postały kolejne ślady, głównie właśnie w okolicach tylnego zderzaka i krawędzi klapy bagażnika (Są to spękania czy wytarcia powierzchni lakieru w skutek wchodzenia dzieciaków do auta przez bagażnik), jak również białe obicia lakieru na drzwiach z prawej strony od drugiego auta.
Jest to auto rodzinne i uważam, że takie uszkodzenia w 10 letnim samochodzie nie są niczym niezwykłym - jeśli jednak ponad wszystko najważniejszy jest dla Ciebie wygląd i nieskazitelna prezencja auta to szanujmy swój czas i poszukaj odpicowanego auta za kilka tysięcy więcej, od Niemca co minivanem dzieci nie woził.,..
Jeśli jednak szukasz auta, które ma bezproblemowo jeździć i wozić bezpiecznie i komfortowo Twoją rodzinę i jesteś w stanie zaakceptować pewne ślady po 10 latach eksploatacji to zapraszam do kontaktu i na jazdę próbną.

Vehicle information

Features: