SEAT Altea XL
Szczegółowe informacje
Ładny Seat Altea XL z rocznika 2007 z najlepszą jednostką silnikową 1,9 TDI,sprowadzona do kraju w grudniu 2017 roku i od tej pory I właściciel ,auto uszanowane pod względem technicznym jak i wizualnym, Uwaga!!!-w ostatnim czasie zrobiony dwumas firmy sasch i rozrusznik na łączną kwotę 1800 zł,faktura wraz ze starymi częściami do wglądu:)
Wyposażenie:
*wspomaganie kierownicy
*centralny zamek
*elektryczne szyby x4
*elektryczne,składane lusterka
*tempomat
*klimatyzacja/sprawna/
*8x air-bag
*komputer
*oryginalne radio,aux
*isofix
*skrzynia 5 biegów
*hak-oryginalny
Polecam,auto na dzień dzisiejszy bez wkładu finansowego:)
Ogłoszenie grzecznościowe .
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: