SEAT Altea XL
Szczegółowe informacje
100 zdjęć auta + vin + książka serwisowa na stronie www.ericar.pl
Do sprzedania bardzo ładny seat altea XL z najbardziej poszukiwanym silnikiem 1.6 MPI ( nie mylić z innymi awaryjnymi silnikami ) auto posiada instalacje LPG landi renzo została załozona nowa butla 80 L ważna 10 lat. Auto z bardzo bogatym wyposażeniem jest to wersja LIFT. Środek auta pięknie utrzymany brak wytarć, przetarć itd. Silnik oraz cała reszta pracuje idealnie - równo , cicho itd.
Auto kupione z pod salonu zostawione w rozliczeniu - pełna dokumentacja. Auto bezwypadkowe w oryginale , po przwozie auto miało rysę na drzwiach tylnych od pasażera ( zdjęcie rysy na stronie www.ericar.pl ) rysa została zrobiona. Auto bardzo ładnie się prezentuje - zapraszam zainteresowane osoby takim właśnie autem.
Rozrząd po wymianie w ASO.
wyposażenie
abs
asr - z możliwością wyłączenia
wspomaganie
4 x elektryczne szyby
6 x kurtyna powietrzna
halogeny
doświetlanie zakrętów
doświetlanie drogi do domu
elektryczne lusterka
el, składane lusterka + podgrzewane
klimatyzacja KLIMATRONIC 100% SPRWNA
podłokietnip przód i tył
roleta bagażnika
siedzenia tył dzielone , przesuwane
tempomat
komputer pokładowy
czujniki parkowania przód i tył
felgi alu 16"
stoliczki za przednimi siedzeniami
rolety w tylnych drzwiach
oryginalnie podciemnione szyby tył
kierownica skóżana
kierownica multi
biale podswietlenie zegarów
wejście aux oraz pendrive
możliwosć wyłączenia poduszki pasażera
regulacja siedzeń góra dół oraz odcinka lędzwiowego
radio MP3 + oryginalne nagłośnienie przód i tył
czujnik deszczu
czujnik zmierzchu
lusterko wewnętrzne samościemniające
zapiecia fotelików ISOFIX
relingi dachowe chrom
i inne
UWAGA
Rok produkcji- 2009
Auto z potwierdzonym przebiegiem SERWISOWANE W ASO SEAT .
I właściciel I rejestracja czerwiec 2009 r
Auto po wszystkich opłatach gotowe do rejestracji
FV MARŻA kupujący zwolniony z opłaty skarbowej 2 % - koszt rej.260 zł.
Auto stoi na prywatnej posesji możliwość oglądania auta 7 dni w tygodniu do godz 22 00 dzwonić proszę do godz 22 00.
Import własny.
Nie odpisuję na e-mail i sms oraz nie negocjuję ceny telefonicznie.
Wyrażam zgodę tylko osobie kupującej na wpięcie komputera(serwis , stacja diagnostyczna ) w celu sprawdzenia prawidłowej pracy silnika oraz czy nie występują błędy.
VIN na stronie www.ericar.pl
Uwaga
Jeżeli auto nie jest takie jak w opisie zwracam 2X koszty przyjazdu . W razie pytań proszę dzwonić.
Możliwość kupna auta w kredycie na raty .
Możliwy transport auta na miejsce autolawetą - wszystko do uzgodnienia na miejscu
Wszystkie auta są moją własnością nie są to auta zostawiane w komis ani w rozliczeniu.
Nie biorę aut w rozliczeniu. Tylko sprzedaż .
Przebieg oraz bezwypadkowość wpisuję na FV MARŻA.
Zobacz na www.ericar.pl
ZAPRASZAM
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: