Zastrzeżenie dotyczące plików cookie

zgadzam się Nasza strona internetowa przechowuje pliki informacji tekstowych (cookies) w urządzeniu, aby zapewnić najlepszą treść i cel statystycznej. Możesz wyłączyć używanie plików cookie, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Kiedy Zobacz naszą stronę internetową bez zmieniania ustawień przeglądarki, którą nam dajesz pozwolenie na przechowywanie tych informacji na twoim urządzeniu.

SEAT Altea XL, 2007 Strona szczegółów samochodu - 18 000PLN, 238735km, 0.0, diesel, manualna, 140KM - S2Find

SEAT Altea XL

ID: 559324366
18 000 PLN
Model, typ nadwozia:
SEAT Altea XL, Sedan
Wersja:
Rok produkcji:
2007
Paliwo:
diesel
Pojemność skokowa:
0.0
Skrzynia biegów:
manualna
Kolor:
Czarny
Przebieg:
238735
Moc:
140 KM
Kraj pochodzenia:
Holandia
Lokalizacja:
Warsaw

Szczegółowe informacje


Po wielu latach nadszedł ten dzień, kiedy zdecydowaliśmy się pożegnać z naszym autem. Jest już dla nas za duże, może jakaś rodzina aktualnie szuka auta pakownego, dużego, bezpiecznego. Sami niejednokrotnie przekonaliśmy się o pakowności naszego Seata.
Do rzeczy :
SEAT Altea XL
2007,2.0 diesel 140 KM
Z pochodzenia Holandia.
Z nami od 2011 r., nie miało żadnych wypadków.
Bogato wyposażony, ekoskóra, karbonowa tablica i cały przód, nawigacja, radio, cd...
Poduszki powietrzne przód, tył, kurtyny boczne.
Składanie podgrzewane elektryczne lusterka. Systemy wspomagania kierownicy, kontroli trakcji, tempomat, czujnik deszczu, czujniki cofania (montowane przez nas), DVD podsufitowe dla dzieci z tyłu.
Relingi dachowe.
Kubełkowe fotele - przy szybszej jeździe bardzo dobrze trzymają.
Dzielona tylna kanapa - mieszczą się narty, odsuwa tylna kanapa, co zwiększa pojemność bagażnika, zaczep na parasolki, w oknach rolety (jedna niestety trochę zużyta przez synka).
Komplety opon letnich i zimowych.
Auto jest po wymianie dwumasu i sprzęgła, regeneracji turbiny, wymianie wszystkich elementów eksploatacyjnych. Nie wymaga wkładu finansowego jeśli chodzi o mechanikę.
Auto bardzo ekonomiczne, oczywiście uzależnione jest to od stylu jazdy. U nas trasa wychodziła 5.5-7 l, miasto 7 - 10 l (duże korki zimą).
Ze względu na to że niestety dopadła go rdza obniżamy cenę od wartości rynkowej. Nie robimy, żeby nikt nam nie zarzucił "ukrywania czegoś". Drugi minus - fotelik dziecięcy niestety przetarł ekoskórę, która także rozeszła się na fotelu kierowcy...
Warszawa Wilanów

Informacje o pojeździe

Wyposażenie: