Mazda 5
Szczegółowe informacje
Sprzedam mazda 5 z 2007 roku .7 osobową Auto z Belgii, moich rękach od 4 lat i jestem pierwszy właścicielem w Polsce i bardzo wygodne, Auto w ciągłej eksploatacji. W samochodzie naprawy wykonywane na bieżąco. założone nowe opony. środek czysty i nie było palone. Samochód godny polecania, zainteresowane osoby proszę o kontakt.
- czujnik deszczu,
- czujnik zmierzchu,
- radio z CD,
- fotel kierowcy z podłokietnikiem,
- fotele dla 7 osób,
- przyciemnione tylne szyb.
- skrzynia manualna 6-biegowa,
- centralny zamek,
- wszystkie szyby sterowane elektrycznie,
W razie pytań proszę o telefon.
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: