Mazda 323F
Szczegółowe informacje
Wyposażenie:
-ABS
-centralny zamek
-radio CD Sony
-szyberdach
-klimatyzacja
-wspomaganie kierownicy
-elektrycznie sterowane szyby przednie
-poduszka powietrzna kierowcy i pasażera
-podłokietnik
-instalacja LPG (STAG)
-niefabryczny układ wydechowy
-przyciemnione tylne szyby
Kilka słów o samochodzie.
Od strony technicznej wszystko w porządku. Pali idealnie, czy to na zimnym, czy ciepłym silniku. Pracuje równo i cicho zarówno na benzynie jak i gazie (instalacja założona w 2012, a co za tym idzie butla ważna do 2022).
Przy przebiegu 176000km silnik przeszedł generalny remont, wymieniona została pompa oraz rozrząd (Rouville), który spokojnie pojeździ jeszcze jakieś 50kkm.
Na przestrzeni ostatnich lat były zamontowane nowe chłodnice, sprzęgło, oraz założony został kompletny układ wydechowy, który wraz z filtrem stożkowym potrafi wydobyć z silnika całkiem przyzwoite brzmienie.
Dwuletnie kompletne zawieszenie SACHS + KAYABA. Technicznie sprawne, choć sworzeń na lewym wahaczu zaczął niedawno trzeszczeć, więc przydałoby się go wymienić.
W zeszłym roku regenerowany był alternator, a akumulator zakupiłem w styczniu b.r. (na gwarancji). Miesiąc temu wymieniane paski wieloklinowe (Continental) i obie poduszki przednich amortyzatorów.
Posiadam książkę napraw wraz z fakturami od 2012r.
Jeśli chodzi o spalanie to średnio wynosi ono około 10l. gazu/100km, a silnik jak na swoją niewielką pojemność pracuje bardzo dynamicznie.
Jeździ na oleju Mobil 10w40.
Co do mankamentów...
Autko ma już swoje lata, więc przydałoby się zrobić blacharkę. Głównie podłogę i reperaturkę tylnych nadkoli,
ślad po "parkingówce", na prawym przednim nadkolu, uszczelkę pod pokrywą zaworów i przetarcie w fotelu kierowcy oraz wspomniany wcześniej sworzeń.
Co do ogólnego stanu lakieru, to miejscami są rysy i na tylnym zderzaku odchodzi lakier bezbarwny.
Jestem przekonany, że po włożeniu odrobiny pracy blacharsko-lakierniczej, nowy właściciel zyska ekonomiczne autko, które będzie mu służyć jeszcze długie lata.
Do auta dorzucam fabryczny układ dolotowy, dywaniki zimowe i sporo części.
Sprzedaję na oponach zimowych w podanej cenie, lub na alufelgach AEZ Bimo 17" wraz z oponami letnimi (+900PLN). Zdjęcie na alufelgach wyślę zainteresowanym.
Ubezpieczenie do 23.11.2019
Przegląd do kwietnia 2020
W razie pytań proszę o kontakt tel.
Pozdrawiam
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: