Zastrzeżenie dotyczące plików cookie

zgadzam się Nasza strona internetowa przechowuje pliki informacji tekstowych (cookies) w urządzeniu, aby zapewnić najlepszą treść i cel statystycznej. Możesz wyłączyć używanie plików cookie, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Kiedy Zobacz naszą stronę internetową bez zmieniania ustawień przeglądarki, którą nam dajesz pozwolenie na przechowywanie tych informacji na twoim urządzeniu.

Honda Accord, 2000 Strona szczegółów samochodu - 10 500PLN, 250000km, 2.0, lpg, manualna, 147KM - S2Find

Honda Accord

ID: 524569755
10 500 PLN
Model, typ nadwozia:
Honda Accord, Sedan
Wersja:
Rok produkcji:
2000
Paliwo:
lpg
Pojemność skokowa:
2.0
Skrzynia biegów:
manualna
Kolor:
Srebrny
Przebieg:
250000
Moc:
147 KM
Kraj pochodzenia:
Niemcy
Lokalizacja:
Woźniki

Szczegółowe informacje


Sprzedam Honde accord vi gen, auto w moim posiadaniu od 3 lat sprowadzona z Niemiec jestem pierwszym właścicielem w kraju. Lpg założone 3 lata temu. Wszystko robione na bieżącą, po ostatnim przeglądzie wymienione sworznie przód gora/dół, łączniki stabilizatora, po czym zrobiona zbieżność. Wszystkie płyny i filtry zostały wymienione gdy auto przyjechało do pl. Honda jeździ na pełnym syntetyku Valvoline max life 5w40, olej i filtry wymieniane co 10 000km, zawory regulowane co 20-30 tys km. Lakier OEM nie malowana, podłoga progi bez rdzy. Stoi na 17-calowych felgach DEZENT z oponami Michelin Primacy 3 16-18 rok 6-7mm bieżnika. W komplecie z autem 2 komplet felg na zimę 15" alu z 2 oponami zimowymi i 2 wielosezonowymi. Wszystkie szyby, lusterka, szyberdach w pradzie, podgrzewane lusterka, tempomat, climatronic. Dodatkowo przyciemnione szyby, pomalowane zaciski specjalnym 2-skladnikowym lakieremSprzedam Honde accord vi gen, auto w moim posiadaniu od 3 lat sprowadzona z Niemiec jestem pierwszym właścicielem w kraju. Lpg założone 3 lata temu. Wszystko robione na bieżącą, po ostatnim przeglądzie wymienione sworznie przód gora/dół, łączniki stabilizatora, po czym zrobiona zbieżność. Wszystkie płyny i filtry zostały wymienione gdy auto przyjechało do pl. Honda jeździ na pełnym syntetyku Valvoline max life 5w40, olej i filtry wymieniane co 10 000km, zawory regulowane co 20-30 tys km. Lakier OEM nie malowana, podłoga progi bez rdzy. Stoi na 17-calowych felgach DEZENT z oponami Michelin Primacy 3 16-18 rok 6-7mm bieżnika. W komplecie z autem 2 komplet felg na zimę 15" alu z 2 oponami zimowymi i 2 wielosezonowymi. Dodatkowo przyciemnione szyby, pomalowane zaciski specjalnym 2-skladnikowym lakierem, długie nakrętki mocowania felgi pod kolor zacisku, zmieniony dolot zakończony stozkiem i wiele innych o których już nie pamiętam. Pompa wspomagania do regeneracji (wyje), zawor egr do wymiany, wyskakuje check możliwa diagnostyka na miejscu przez (przez zworke na kostce). Na dodatkowe pytania odpowiem tylko telefonicznie, o kontakt proszę tylko poważnie zainteresowane osoby. Sprzedaje ponieważ kupiłem vii gen

Informacje o pojeździe

Wyposażenie: