Ford Fiesta
Szczegółowe informacje
Witam mam do sprzedania bardzo ładną fiestę samochód jest w bardzo dobrym stanie
W aucie nie trzeba nic robić wszystko było zrobione (rozrząd oleje filtry sprawdzenie zawieszenia sprawdzenie klimatyzacji )
sprzedaje fiestę ponieważ chciał bym kupić coś większego
jedynie co jest niestety to delikatnie wgniecione przednie drzwi i błotnik a po za tym samochód jest w stanie idealnym jak i silnikowo tak i zawieszeniowo jeżeli komuś nie będą przeszkadzały te drzwi jak i błotnik to przy samochodzie oprócz tankowania nie trzeba nic robić
Autko ma bardzo dobry i nie zawodny silnik 1.6 diesla
Więcej informacji pod numerem kom
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: