Ford Fiesta
Szczegółowe informacje
witam,
Mam do sprzedania pięknego Forda Fiestę w unikatowym stanie, auto osobiście przywiozłem z Niemiec od osoby prywatnej. Najbogatsza wersja wyposażenia Ghia.
Samochód w Niemczech miał dwóch właścicieli, od początku do końca serwisowany, świeżo zrobiony TUV ważny na dwa lata !!! co oznacza że auto jest utrzymane wzorowo pod względem technicznym. Silnik amortyzatory, hamulce, zawieszenie, wszystkie podzespoły w bardzo dobrym stanie. Auto nie wymaga żadnego nakładu finansowego, wymienione wszystkie płyny, filtry, olej, bardzo ładne opony, sprawna klimatyzacja, bardzo ładny zadbany środek. Przebieg 160 tys km udokumentowany !!
Auto 100% godne polecenia, dla każdego kto szuka auta pewnego, bezwypadkowego i oszczędnego. zapraszam na oględziny i jazdę próbną, na prawdę warto. Auto na żywo prezentuje się znacznie lepiej.
Samochód OPŁACONY, pozostaje przegląd i wizyta w wydziale komunikacji ( 100zł + 256zł )
Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie.
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: