Fiat 126
Szczegółowe informacje
Witam sprzedam moje oczko które było ze mną przez ostatnie 5 lat . Autko garażowane . Sprzedaje bo to jeden z siedmiu moich autek . Autko doinwestowane fotele Intergrocklin polskorzane . Podsufitka czarna . Aluski .itd zainteresowanym podeśle vin można sprawdzić przebieg . Tysiąc temu zrobiony duży przeglad za 1900zl dokumentacja z warsztatu . Czysty Suchy i pachnący nie jest to jakiś zardzewialec . Oczywiście nie jest nowy i coś ktoś znajdzie ale cieszy oko . Czarne zderzaki na przód posiadam nowy . Szybki uchylne w wnętrzu oświetlenie led bez obciachu
Jestem drugim właścicielem autko prawie w oryginale
Zapraszam
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: