Zastrzeżenie dotyczące plików cookie

zgadzam się Nasza strona internetowa przechowuje pliki informacji tekstowych (cookies) w urządzeniu, aby zapewnić najlepszą treść i cel statystycznej. Możesz wyłączyć używanie plików cookie, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Kiedy Zobacz naszą stronę internetową bez zmieniania ustawień przeglądarki, którą nam dajesz pozwolenie na przechowywanie tych informacji na twoim urządzeniu.

Fiat 126, 1998 Strona szczegółów samochodu - 2 700PLN, 102000km, 0.7, benzyna, manualna, 24KM - S2Find

Fiat 126

ID: 569595284
2 700 PLN
Model, typ nadwozia:
Fiat 126, Coupe
Wersja:
Rok produkcji:
1998
Paliwo:
benzyna
Pojemność skokowa:
0.7
Skrzynia biegów:
manualna
Kolor:
Niebieski
Przebieg:
102000
Moc:
24 KM
Kraj pochodzenia:
Polska
Lokalizacja:
Łódź

Szczegółowe informacje


Sprzedam piękny polski samochód jakim jest Fiat 126p tzw. Maluch model Elegant wersja ELX (ponoć najbogatsza wersja, w odróżnieniu od zwykłej posiada dodatkowo takie rarytasy jak:
- uchylne tylne szyby
- zagłówki tylnej kanapy
- grzana tylna szyba
Z plusów tego nietuzinkowego pojazdu
- silnik w bardzo dobrym stanie, pali od pierwszego
- rozrusznik nowy po regeneracji (gwarancja)
- zadbane "skórzane" wnętrze, nie było palone wewnątrz ładnie pachnie
- fajny niebieski kolor
- ważne OC, pojazd zarejestrowany
- sprawna elektryka (światła itd..)
- cena ( podobny na olx wystawiony jest za 14.000zł WOW? ;-)
- w trasie udało mi się jechać ponad 100km/h - i nawet jeszcze żyje
Z minusów
- blacha jak przystało na eleganta jest co najmniej słaba, nie ma co ukrywać gołym okiem widać rdzę, przydały by się chociaż tzw. "drobne poprawki lakiernicze", albo po prostu jeździć obserwować
- skrzynia rechocze na jedynce - wiem że jest niesynchronizowana jedynka i to normalne ale jakoś tak głośniej niż normalnie, zalecał bym w przyszłości wymianę skrzyni, ewentualnie jeździć obserwować
- brak przeglądu technicznego

Sprzedaję, ponieważ miałem plan jechać nim na złombol 2020, jednak wybór padł na inny samochód. Jeżeli nie sprzedam mogę wynająć.
Zapraszam zdecydowanych kupców, od razu mówię, że jeżeli ktoś szuka idealnego klasyka to polecam przejrzęć oferty od 10.000zł w górę.... Ten egzemplarz do takich nie należy, ale myślę że przy odrobinie pracy nadaje się jako świetna baza na klasyka. Generalnie samochód pali, nic tylko jeździć obserwować!

Informacje o pojeździe

Wyposażenie: