Fiat 126
Szczegółowe informacje
Na sprzedaż niemalże oryginalny 126p EL z ostatniego roku produkcji. Rok temu uratowałem go od zgnicia na jednym z podwórek :-) Wcześniej był własnością sąsiadki mojego dziadka, starszej pani rocznik 1929, która kupiła go w salonie Fiata we Wrocławiu. Wiele jednak nim nie pojeździła, gdyż w okolicach 2009 roku miała nim kolizję, gdzie uszkodzone zostały prawe drzwi. Zostały one bardzo porządnie naprawione w ASO i od tamtej pory auto praktycznie nie jeździło.
Obecnie auto jest zarejestrowane na mnie, posiada świeżo zrobiony miesiąc temu przegląd oraz jest ubezpieczone do 28.08.2019 (opłacona na razie I rata). Myślę, że można nim wracać na kołach, chociaż prawda jest taka, że na długiej trasie to ten samochód dawno nie był :) Po mieście osobiście zrobiłem nim już kilkadziesiąt kilometrów i nie było problemów.
Oczywiście z racji tego, że samochód ma 18 lat, nie był garażowany i bardzo długo stał w miejscu jest w nim parę rzeczy, które trzeba zrobić, by doprowadzić go do ideału:
- Na nadwoziu jest kilkanaście mniejszych lub większych zarysowań -lekko wgniecione są także lewe drzwi. Są to klasyczne skutki regularnego jeżdżenia do supermarketów - prawdopodobnie ten samochód był wykorzystywany głównie do tego celu :) Część z nich da się wypolerować. Na szczęście żadne z nich nie wymaga natychmiastowej interwencji, jeśli komuś nie to będzie przeszkadzać to śmiało można tak jeździć ;)
- Oprócz powyższego jest kilka drobnych odprysków lakieru, którymi to już warto byłoby się zainteresować; sam lakier też jest miejscami matowy - przydałoby się go spolerować;
- Podłoga, jak na eleganta, który większość życia stał pod chmurką jest naprawdę niemal jak ideał, ale warto by zrobić jej porządną konserwację, by utrzymać ją w tym stanie.
- jest jakiś drobny wyciek oleju w okolicach koła zamachowego - ale nie robi się wielka plama pod autem :)
- Do wymiany są klamki - wizualnie są w tragicznym stanie (efekt długoletniego postoju), a poza tym w tej chwili do każdego zamka jest inny klucz :P
Ten samochód naprawdę ma 10 000 km. Na liczniku wciąż jest fabryczna plomba, a podzespoły mechaniczne naprawdę widać, że prawie nie są zużyte w skutek eksploatacji. Łożyska kół nie szumią, skrzynia biegów jest cichutka, zawieszenie nie stuka i nie wali, nawet jakimś cudem pełnoletnie (oryginalne!) opony nie "biją" podczas jazdy :D Układ kierowniczy również nie sprawia problemów auto jedzie prosto i prowadzi się bardzo pewnie. We wnętrzu znalazłem nawet lśniący, nieużywany komplet fabrycznych kluczy :) Dla chcących sprawdzić historię samochodu podaję dane: VIN SUF126A 7, data I rejestracji 29.08.2000.
Sprzedaję z powodu niespodziewanych kłopotów zdrowotnych i związanych z tym obecnym kłopotami finansowymi oraz brakiem możliwości dopieszczenia tego, moim zdaniem wyjątkowego, egzemplarza.
Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania, mam też porobione dodatkowe zdjęcia, niestety na olx można dodać ich tylko 8. Auto można oglądać w śródmieściu, niedaleko pl. Grunwaldzkiego.
Jedna uwaga - nie negocjuję ceny przez telefon bez oglądania auta :) Proszę o poważne oferty. Zapraszam do kontaktu.
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: