Chrysler Grand Voyager
Szczegółowe informacje
Witam. Mam do sprzedania Chryslera z 2003 roku. Rok w kraju. Auto w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Zero rdzy. Klimatyzacja sprawna, nowa chłodnica klimatyzacji. 13tys temu robiony przegląd- rozrząd, filtry, oleje . Opony 80%. Felgi po renowacji. Auto godne polecania. Jedyna wada podsufitka się zwiesza, odkleja.
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: