Chrysler Grand Voyager
Szczegółowe informacje
Witam, sprzedam bardzo poczciwe auto jakim jest Chrysler Grand Voyager. Auto posiadam od ponad roku w tym krótkim czasie przejechałem samochodem około 60 tyś km. Głównie po trasach. Najdłuższa trasa to Warszawa - Albania, ostatnio byłem w Holandii. Silnikowo jak najbardziej ok, oliwa wymieniana na czas. Mechanicznie i wizualnie jest troche do podrobienia. Podchodzi ruda lewy tylni błotnik i troche maska. A z rzeczy mechanicznych na cito: łożysko prawy przód( jest luz) tarcze i szczeki tył, amortyzatory tył. Tak to starałem sie w miare na bieżąco robić. No i rozrzad ale to chyba logiczne ze po kupnie to się robi.
Wyposażenie:
*tempomat
*webasto(do sprawdzenia)
*klimatyzacja (działa)
*elektryczne szyby
*uchylane elektrycznie szyby(tył)
*elektryczny fotel kierowcy
*komputer pokładowy
*centralny zamek
*oryginalne radio
*przyciemnione szyby
*wspomaganie
*bagażnik dachowy seryjny
Samochód jest 7osobowy
Auto sprzedaje na felgach ze zdjecia NR6 na 16 calowych letnich oponach.
Auto sprzedaje ponieważ nie użytkuje go ostatnio przez co stoi i niszczeje. Prosze o smsy bede oddzwaniał. Cena do rozsądnej negocjacji po ogledzinach. Możliwa zamiana na Auto w tej samej cenie.
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: