Chrysler Grand Voyager
Szczegółowe informacje
Auto 8-osobowe,środek i tył po 3 pasy.W rodzinie ponad 3 lata.Autem jeździła żona,głównie wożąc dzieci do szkoły. Radio z dvd.Wygodne,komfortowe,przestronne,płynna jazda.W ub.roku wymienione sprzęgło i akumulator,zrobiony rozrząd.Z uwagi na dzieci,wszystkie naparawy robione na bieżąco.Nic nie stuka ani nie puka,prawidłowo jeździ na benzynie jak i na gazie,mechanicznie w pełni sprawne bez wkładu finansowego dla nowego właściciela.Blacharka jak to bywa w starszych samochodach nie jest idealna ale tragedii nie ma.Na zdjeciu widać trochę rdzy nad lewym nadkolem.Progi nie były wymieniane.Mankamentem jest odklejona podsufitka i niestety sprężarka klimatyzacji,która była nie poprawnie zamontowana i przez to nie działa.
Sprzedaję auto ponieważ kupiłem młodszy rocznik. Przebieg oryginalny 549 tyś.Przegląd do 04.2020,OC ważne do 09.2019. Więcej informacji udzielę telefonicznie,dodatkowe zdjęcia również mogę dosłać.
Tel. do kontaktu 600 - pokaż numer telefonu -
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: