Chrysler 300M
Szczegółowe informacje
Witam zainteresowanych kupnem mojego prywatnego samochodu marki chrysler .W moim posiadaniu od 3 lat.Samochod zadbany , sprawny mechanicznie , silnik oraz skrzynia pracuja bdb. Wizualnie stan oceniam na db poniewaz posiada jakies mankamenty jednak ogolne wrazenie jest naprawde swietne. Przycienione szyby oraz lampy daja swietny efekt co widac na zdjeciach .W zeszlym roku zostala wymieniona skrzynia biegow , rozrzad , wtryski -cala listwa , koncowki drazkow, prawa piasta zamontoeana drewniana kierownica -jak nowa i jeszcze kilka innych drobniejszych rzeczy. Zalozone sa nowe - cena 1150 zl nowe caloroczne opony.Auto warte polecenie w stanie db , celowo nie pisze w idealnym poniewaz ma juz 21 lat .Wiecej inf . chetnie udziele telefonicznie .Samochod na wekendy do obejrzenia w slubicach natomiast w tygodnui w zielonej gorze . 530 - pokaż numer telefonu - pozdrawim zaineresowanych.
Informacje o pojeździe
Wyposażenie: