Zastrzeżenie dotyczące plików cookie

zgadzam się Nasza strona internetowa przechowuje pliki informacji tekstowych (cookies) w urządzeniu, aby zapewnić najlepszą treść i cel statystycznej. Możesz wyłączyć używanie plików cookie, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Kiedy Zobacz naszą stronę internetową bez zmieniania ustawień przeglądarki, którą nam dajesz pozwolenie na przechowywanie tych informacji na twoim urządzeniu.

Chrysler 300C, 2006 Strona szczegółów samochodu - 26 000PLN, 230000km, 0.0, diesel, automatyczna, 200KM - S2Find

Chrysler 300C

ID: 572757990
26 000 PLN
Model, typ nadwozia:
Chrysler 300C, Sedan
Wersja:
Rok produkcji:
2006
Paliwo:
diesel
Pojemność skokowa:
0.0
Skrzynia biegów:
automatyczna
Kolor:
Srebrny
Przebieg:
230000
Moc:
200 KM
Kraj pochodzenia:
Niemcy
Lokalizacja:
Katowice

Szczegółowe informacje


Witam

Pierwsza i chyba najważniejsza rzecz- sprzedaję jako osoba prywatna, nie jestem handlarzem, nie prowadzę komisu itp.

W związku z powiększeniem się rodziny-sprzedam naprawdę dobrze utrzymany egzemplarz Chryslera 300C.
Było to mój długo wyszukiwany model/ sztuka.
Nie jest to składak z USA- wszystkie wymiany/ naprawy robione na bieżąco.
Samochód bogato wyposażony (ksenon, podgrzewane przednie fotele, pełna elektryka, automat, klimatyzacja- wszystko sprawne itp.)

Dodatkowo auto ma zamontowane WEBASTO, które jest sterowane za pomocą smartfona- piękna sprawa (przed wyjściem do auta odpowiednio wcześniej wysyłasz sms i wchodzisz do nagrzanego auta)

Posiadam do niego pełną dokumentację- całą historię napraw, serwisów itp, którą jeszcze otrzymałem od poprzedniego właściciela + własną.
Ostatni serwis wykonany w dniu 21.09.2019 w serwisie ASTRO w Katowicach- można podjechać/ zweryfikować autentyczność.

Przed okresem zimowym - wykonana pełna konserwacja podwozia- posiadam zdjęcia itp.

Nie jest to samochód dla każdego- tylko indywidualiści :) auto robi wrażenie na drodze i nie jest to kolejna astra czy passat:)

Istnieje ewentualna możliwa zamiana na coś typu BUS- koniecznie 9 osobowe (Vivaro, Trafic itp).
Będę potrzebował zapakować 4 dzieciaków :)

Pytania- proszę pisać/ dzwonić.

Informacje o pojeździe

Wyposażenie: