Mitsubishi Space Star
Детальная информация
Witam,
Posiadam na sprzedaż świetne auto nadające się zarówno do jazdy dziennej jak i na dłuższe trasy. Auto jest ekonomiczne, pali około 5.5 - 6 l /100 km (trasa) i około 6.5 l / 100 km (w mieście).
Auto posiada wgniecenie nad prawym kołem i zdarty lakier ze zderzaka, które są pozostałością stłuczki - nie wpływa to na sprawność auta a raczej na walory estetyczne. Na drzwiach również kilka rys na lakierze - pozostałości po "parkingowych zartach".
W tym roku w aucie wymieniane były:
* filtry i olej,
* chłodnica klimatyzacji i wentylator,
* tarcze i klocki hamulcowe,
* przednie wahacze
* nabita i odgrzybiona klimatyzacja.
Na pewno w niedalekiej przyszłości będzie trzeba wymienić przegub w przednim prawym kole. Z niedziałających rzeczy - centralny zamek z pilota nie otwiera drzwi - może być to wina baterii.
Auto jest dobrze wyposażone - regulowana kierownica, fotele, podgrzewana tylna szyba, podłokietnik dla kierowcy, elektryczne szyby otwierane również z pozycji kierowcy i in.
Auto w 2010r. sprowadzone do Polski, od tamtego czasu "w rodzinie".
Przegląd techniczny ważny do czerwca 2020; OC ważne do października 2019.
Cena do lekkiej negocjacji.
Информация об автомобиле
Дополнительное оборудование: