Mitsubishi Colt
Детальная информация
Witam wszystkich zainteresowanych.
Posiadam do sprzedania auto jak w tytule.
Stary, dobry, niezawodny japończyk.
Auto prawie od 9 lat w rodzinie.
W moim posiadaniu od roku - wykorzystywałem od czasu do czasu jako zastępcze.
Gaz założony w listopadzie 2010, butla ważna jeszcze rok.
Auto sprawne, zawsze bez najmniejszego problemu odpala: czy mróz, czy upał i dowozi tam gdzie potrzeba. Bardzo dynamiczne, zwinne, a zarazem ekonomiczne (7-8l LPG/100km). Na gazie jeździ się tak samo jak na benzynie – nie czuć żadnej różnicy. Skrzynia, sprzęgło, hamulce - super. Opony OK.
Niestety autem zainteresowała się rdza, a wręcz je pokochała – szczególnie od spodu. W związku z tym nawet w tym roku nie próbowałem jechać na badanie techniczne… trzeba by się zająć spodem i trochę go podreperować. Nic się nie urywa, można spokojnie jeździć.
Z mniejszych wad – przy skręcie strzyka przegub (tak jest już od długiego czasu i nie zmienia się na gorsze) oraz jeden halogen prosi się o wymianę.
OC do 17.08.2019
Możliwość obejrzenia w Grójcu, oczywiście po wcześniejszym umówieniu się.
Mój nr tel.: 790 - pokaż numer telefonu -
Zachęcam do kontaktu.
Cena tylko do SYMBOLICZNEJ negocjacji.
Информация об автомобиле
Дополнительное оборудование: