Mazda 323F
Детальная информация
Witam
Sprzedam Madzie z v6 pod maską chodzi dobrze pali jeździ skręca hamuje tak krótko mówiąc. Mam ja od grudnia 2017 i od tamtej pory zrobiłem nią ponad 25 tyś. kilometrów bez żadnych problemów jezdzilem nią co weekend trasę 300km bez obaw że nie dojadę teraz kupiłem drugie auto i Madzia stoi i się marnuje. Auto jest na sportowym zawieszeniu więc bardzo dobrze trzyma się zakrętów. Wymienione za ten czas zostało: piasty tył nowe, przewody zapłonowe, świece NGK, olej Full syntetyk z filtrem oleju przy 318tyś, linki ręcznego, przewody hamulcowe komplet tył, klocki i tarcze przód, przegub lewa strona mocowanie poduszki amortyzatorów tył prawa i lewa strona . Przegląd do sierpnia, ubezpieczenie do grudnia 2019r. Jeździ na 16" felgach aluminiowych z oponami zimowymi z przodu nowe Dębice z 2018r. Założony wydech remusa. Do auta dorzucam łączniki stabilizatora przód. Auto ma 22 lata więc jeśli ktoś szuka ideału w tym wieku to proszę nie marnować swojego i mojego czasu. Janusze biznesu oferujący 2tyś i biere serdecznie dziękuję;) masz pytania dzwon. Ruda jest jak przystało na mazde w tym wieku tradycyjnie progi nadkola i doły drzwi ogólnie nie ma teragedi.
Z wyposarzenia:
- Klima(do sprawdzenia)
- 4x el. Szyby
- Elektryczne lusterka
- Podgrzewane lusterka
- Halogeny przeciwmgłowe przednie
- Radio
- Głośniki blaupunkt 4x
Do zaprogramowania gaz poniewaz stala z odlaczonym aku prze 2tyg i po tym czasie nie pracuje na gazie. Na bezynie jezdzi normalnie.
Cena do negocjacji. Auto do oglądnięcia po wczesniejszym uzgodnieniu w okolicach Gorlic.
Srebrne felgi nie do sprzedania.
Информация об автомобиле
Дополнительное оборудование: