Honda CR-V
Детальная информация
Honda w super stanie blacharskim jak i technicznym!!!!
Auto zostało kupione w 12.2015 roku dla żony jako drugie auto w domu. W Polsce jest od 2008 roku. Auto sprzedajemy, ponieważ powiększyła się nam rodzina, przez co musieliśmy kupić jeszcze większy samochód! Auto jest w stanie idealnym. Dodatkowo w ostatnim czasie dokonaliśmy wymiany elementów eksploatacyjnych na kwotę ok 2000 zł (amortyzatory z poduszkami, klocki przód i tył, łączniki stabilizatora, gumy na wahaczach), aby nowy właściciel auta wiedział, że kupuje auto igłę i nie będzie dokładał. Zmierzony lakier na całym nadwoziu ma grubość od 70 do 110 mikronów i struktura lakieru wszędzie jest taka sama. Narożnik zderzaka tylnego ma ślady lakierowania.
Jeżeli nie szukasz TANIEGO ale naprawdę ŁADNEGO samochodu w super stanie to zapraszam. Kwota za to auto jest jedną z wyższych, ale wiem co sprzedaję, tym bardziej, że dopiero co w niego zainwestowałem sporą kwotę- tylko po to, żeby mieć pewność, że auto będzie służyć nowemu nabywcy przez wiele miesięcy.
Kontakt do właściciela samochodu +
Информация об автомобиле
Дополнительное оборудование: