Chrysler Grand Voyager
Детальная информация
Witam zainteresowanych tym genialnym autem.
Wyposażenie:
elektryczne szyby przód, tył
elektrycznie regulowany fotel kierowcy
elektryczne lusterka
klimatyzacja i ogrzewanie dwustrefowe
poduszka powietrzna kierowcy
kamera cofania
welurowa tapicerka w bardzo dobrym stanie
Jestem drugim właścicielem w Polsce ( od przeszło 6 lat). Właściciel nie palący.
Dużo mogę opowiedzieć o tym aucie, dlatego zapraszam do kontaktu telefonicznego lub na jazdę próbną, wtedy wszystko będzie jasne. Na szybko:
auto w ciągłej eksploatacji, dużo ostatnio zrobione.
Nowe i wymienione wg daty od najnowszej wymiany do najstarszej:
- cały wydech
- lampy wypolerowane, nie przepalone, świecą bardzo dobrze
- tylne bębny hamulcowe i szczęki
- nowe rewelacyjne opony wielosezonowe Micheline Crossclimate ( drugi zestaw alufelg również mam, tyle, że nie używane od kilku lat )
- w ciągu roku wymienione wszystkie czujniki w silniku ( cewka zapłonowa ( druga w zapasie), przewody, świece, sonda lambda, czujnik położenia wału korbowego i wałka rozrządu koszt ok. 1400 zł)
- wymienione oba czujniki temperatury
- rok temu założony nowy akumulator marki DEKA U.S.A ( koszt 620 zł)
Auto pali od "strzała" bez względu na warunki. Na wszystkie te części posiadam faktury do wglądu.
Wcześniej :
Wymieniony rozrząd (ok. 70000 km temu), nowa chłodnica klimatyzacji, osuszacz. regeneracja tylnych resorów, wymieniona butla gazowa ( 100l na trasie zasięg to ok. 600-700 km )
Na bierząco wszystkie oleje, filtry, łączniki, gumy stabilizatora itd.
Podłoga w naprawdę dobrym stanie.
Przegląd do 11.2020
OC 29.04.2020 ( koszt dla mnie przy wszystkich zniżkach 450 zł)
Butla 07/2024
Zapraszam do kontaktu i pytań oraz jazdy próbnej.
Sprzedaję ponieważ zakupiłem drugie auto na codzień.
Jest kilka rzeczy do zrobienia, ale nie są to sprawy zbyt poważne, uniemożliwiające jazdę.
Auto w ciągłej eksploatacji. Wszystko robione tak , by nie było niespodzianek, dlatego można śmiało wsiadać i jechać w trasę.
To jest samochód, który zwraca na siebie uwagę, mega przestronny, trwały, wygoda podróżowania bardzo rzadko spotykana, podróż 300-500 km to czysta przyjemność, jak w domu w fotelu ;-) Wygodne i praktyczne progi, kamera cofania, tempomat, bardzo dobrze wyciszone wnętrze, to i wszystko inne sprawia, że to auto jest naprawdę bardzo wdzięczne w podróży.
Przez czas, który to auto było w moich rękach bardzo dobrze poznałem jego wszelkie tajniki, którymi chętnie się podzielę z nowym właścicielem, tak by służyło jak najdłużej, to historia trwałej prostej i wdzięcznej motoryzacji ;-)
Do auta posiadam skrzynkę części ( lampy, listwy, łożyska na tył, trochę czujników itd)
Dwa komplety kół aluminiowych.
Chcesz zobaczyć więcej zdjęć przed przyjazdem? Napisz, wyślę.
Dla zdecydowanego klienta jestem gotowy na rozsądne negocjacje ceny.
Kontakt 601 - pokaż numer telefonu - (jeśli nie odbieram, proszę o sms, oddzwonię)
Информация об автомобиле
Дополнительное оборудование: