Audi A2
Детальная информация
Autko jest w moim posiadaniu już prawie 4 lata, jeździ, hamuje i dobrze wygląda. Samochód jest bardzo ekonomiczny dzieki swojej masie i sprawdzonej jednostce napędowej. Idealnie nadaje się do miasta ponieważ parkowanie takiego maleństwo to czysta przyjemność.
W trasie samochodzik sprawuje się świetnie, co prawda nie jestem piratką drogową ale czasem na bezpiecznej dwupasmowej drodze do Warszawy potrafię mocno przyspiesieszyć i nadal w autku jest cicho i spokojnie.
Samochód mimo swoich naprawdę niewielkich rozmiarów ma bardzo potężny bagażnik i mnóstwo dodatkowych schowków i schoweczków, Tylna szyba gwarantuje perfekcyjną widoczność i nawet dla mnie cofanie nie stanowi najmnijeszego problemu.
Samochodzik jak na swój wiek dobrze się prezentuje, oczywiście nie jest to nowe autko prostu z salonu i posiada kilka rysek czy innych drobnych niedoskonałości, natomaist kwiestia silnika, całego napedu i zawieszenia jest utrzymana w perfekcyjnym stanie. Auto regularnie serwisowane w jednym warsztacie - zięć o to dba, żebym zawszego mogła na czas przyjechać do wnuka do Krakowa :)
Do samochodu oczywiście posiadam dwa kluczyki, samochód jest garażowany i prawie zawsze czysty. żal rozsawać się z moim czarnym bączkiem ale nadszedł czas na zmiany.
Tel: 514 - pokaż numer telefonu - - Bożena, nie odpowiadam na maile ani sms, proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny, z uwagi na to, że jestem już na emeryturze jestem dostępna cały czas.
nie jestem specjalistką od motoryzacji dlatego zapraszam na oględziny Autka.
Информация об автомобиле
Дополнительное оборудование: