Suzuki Splash
More info
Samochód został sprowadzony z Niemiec i jeszcze do soboty będzie zarejestrowany w Niemczech. Auto nie jest własnością handlarza, kupujesz samochód od właściciela. Jeżdżę nim od niespełna 3 lat, jestem drugim właścicielem Suzuki. W tym czasie auto nigdy mnie nie zawiodło, a sprzedaż podyktowana jest jedynie tym, że muszę przesiąść się na większe, rodzinne auto. Te jest już niestety za małe.
Auto jest bardzo ekonomiczne w utrzymaniu. W mieście spalanie nie przekracza 6,5 litra benzyny. Jednocześnie suzuki jest samochodem bardzo dynamicznym. Bez problemu osiąga na autostradzie prędkość 180 km/h. Auto z łatwością pokonało z Niemiec drogę ponad 1200 km.
Suzuki ma nowy, niemiecki przegląd, który przeszedł bez żadnych uwag. W grudniu został wymieniony olej. Od tego momentu samochód przejechał tylko 2,5 tyś. km. Do kolejnej wymiany oleju zostało 7,5 tyś. km. W listopadzie ubiegłego roku zostały wymienione hamulce z przodu. Czysty i bez żadnych wycieków silnik wyposażony jest w bezawaryjny łańcuszek, nie ma potrzeby wymiany rozrządu. Klimatyzacja była przed sezonem nabijana i odgrzybiana. Suzuki wyposażone jest w 6 poduszek i bardzo ładne 16-o calowe aluminiowe felgi. Opony są w bardzo dobrym stanie, spokojnie można na nich przejeździć jeszcze 2 sezony. Dodatkowo suzuki posiada wydech Remus (basowy) z homologacją.
Auto jest gotowe do jazdy, niezniszczone, wszystkie serwisy były wykonywane na bieżąco, w związku z czym nie wymaga wkładu finansowego.
Za telefony ze śmiesznie niskimi propozycjami dziękuję... Nie zależy mi na błyskawicznym sprzedaniu auta ot tak... bo jest wart swojej ceny.
Vehicle information
Features: