Kia Rio
More info
Auto zakupione w salonie Kia w Sopocie w grudniu 2015 i w tym miesiącu także zarejestrowana. Auto nas nigdy nie zawiodło, podróżuje się nim bezpiecznie i komfortowo. Regularnie serwisowana w autoryzowanym salonie obsługi Kia. Na początku września 2018 miała jedyną nieplanowaną wizytę w ASO - wymieniony czujnik ciśnienia w oponie (wskazywał niesłusznie problem).
Samochód jest w pełni sprawny, nie uczestniczył w żadnym wypadku bądź stłuczce. Jedyną wadą jest kilkanaście niewielkich mechanicznych uszkodzeń na drzwiach (widoczne na zdjęciach) spowodowanych przez nieuważnych sąsiadów oraz użytkowników parkingów. Z tego względu cena jest do niewielkiej negocjacji.
Oprócz standardowego wyposażenia auto ma dorzuconą przy zakupie klimatyzację manualną oraz czujniki parkowania z tyłu.
Sprzedajemy, gdyż korzystamy z niego tylko sporadycznie i sądzimy, że bez większych problemów w Trójmieście można funkcjonować bez samochodu.
Jeśli cena będzie zadowalająca dorzucimy komplet opon zimowych.
Auto ma OC do grudnia 2018, pierwsze państwowe badania techniczne do 10 grudnia 2018 dniu.
Samochód ma także ponad 4 lata z 7-letniej gwarancji Kia.
Na życzenie dane potrzebne do sprawdzenia auta na stronie historiapojazdu.gov.pl.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu, obejrzenia i udania się do ASO w celu sprawdzenia stanu technicznego.
Vehicle information
Features: