Fiat 126
More info
Witam, mam na sprzedaż maluszka z 89r na czarnych tablicach od pierwszego i jedynego właściciela. Kolor groszkowy. Odkupiłem go od starszego Pana który juz musiał przestać jezdzic autem. Wziąłem go dla dziewczyny, ale ona zmieniła zdanie, No i teraz jestem zmuszony go sprzedać. Autko odpala nawet zima bez problemu, nie jest idealny ale napewno godny uwagi (do dopieszczenie) mam do niego papiery od właściciela takie jak karta gwarancyjna, rachunek za ile go kupil i inne z tamtych lat. Bez dziwnych zamianę na chińskie quady czy inne tam wrotki.
Panom dzwoniących i mówiącym „daje tysiąc i dzisiaj jestem dziękujemy” nie mam ciśnienia na sprzedaż wiec za darmo nie oddam.
Vehicle information
Features: