Chrysler Grand Voyager
More info
Witam sprzedam samochód rodzinny 7 osób jestem pierwszym właścicielem w kraju mam go 3 lata użytkowany tylko w weekendy napęd na 4koła Klima 3strefowa automatycznie otwierane drzwi i tylna klapa założony gaz butla 45litr.wymienione oleje silnika i skrzyni biegow podczymka wału odboje hamulce autko sprawne technicznie normalne slady uzytkowania nie ma wad ukrytych polecam.nr.tel. 784 - pokaż numer telefonu -
Vehicle information
Features: