Chrysler 300M
More info
Witam. Samochód sprawował mi się bardzo dobrze. Moim zdaniem niezastąpiony pod każdym względem. Oczywiście serwisowany do końca. Dużo nowych części, najdroższe to cały układ wydechowy łącznie z dwoma katami i sondami. Nowe lampy plus ksenony. Wszystko działa w 101 procent (oprócz zmieniarki bo zacięła się płyta o płytę) zmacniacze Infiniti plus kpl głośników. Gaz wbity w dowód plus homologacja na 2 lata. Spalanie to najlepsza jego zaleta poza prowadzeniem rzędu 11.8L/100km na komp to plus minus 13-14 gazu. W samochodzie pękła uszczelka pod głowicą. Samochód odpala lecz silnik pracuje nierówno po dodaniu gazu dymi na biało leci z rury wydechowej woda, Aktualne OC i przegląd
Vehicle information
Features: