Chrysler 300M
More info
witam wszystkich zainteresowanych ,sprzedaje po 2 latach moj prywatny samochod ,doinwestowany przez ostatnio rok na kwote 8000 zl faktury dla zaineresowanych przesle mailem,gaz stag zamontowany w 08.2018 pracuje rewelacyjnie wogole nie czuc czy jedziemy na benzynie czy gazie,samochod prezentuje sie wizualnie bardzo dobrze brak oznak korozji ,mozna sie dopatrzyc 1-2 malych rysek ,srodek czysty skory w bardzo dobrym stanie,spalanie gazu od 13-15 l ,bardzo szybko przelacza sie na gaz wiec benzyny lejemy bardzo malo wlew gazu ukryty,oc oplacone do listopada 2019 przeglad 05.2020 ,jedyna rzecza do zrobienia jest klimatyzacja ,nabita w tym roku ale cos sprezarka nie daje rady ,nie robie juz tego bo kupilem nowy samochod,zapraszam bo uwazam ze warto,opony zimowe z 2018 r jak nowe i bagaznik dachowy w cenie,obecnie samochod ma letnie opony,wszelkie informacje pod nr tel 690 - pokaż numer telefonu -
Vehicle information
Features: